?

Log in

No account? Create an account

Зірка, яка сяє над світами

Незвичайне, що торкає душу

Social capital

  • less than 10
Name:
sergard
Birthdate:
17 January 1990
Location:
External Services:
  • Sergey Barkar
  • sergard@livejournal.com
  • 572230597 ICQ status
  • sergij.barkar@gmail.com
  • sergij.barkar@gmail.com
  • sergij.barkar
Сергій Баркар

Звісно, говорять що ЛЖ - це так буденно... Хай говорять, бо буденно все, що людина не може збагатити, покращити і розфарбувати. Хай і живуть у своїх сіреньких будиночках.

З 2007 року займаюсь громадською діяльністю. З того ж 2007 став активним в інтелектуальному просторі міста Києва. Власні публікації з 2005.

Маю пряме відношення (був чи є членом, керівним посадовцем, співзасновником) близько 30 громадських організацій та рухів. Час від часу намагаюсь на тренінгах підвищувати свою кваліфікацію. Знайомлюсь з новими громадськими рухами. Брав участь в низці громадських акцій, мітингів, пікетів (або допомагав). Основні теми організацій: демократизація, громадянське суспільство, популяризація та розвиток української мови та культури, етика, студентство, євроінтеграція, молодь, школярі.

В інтелектуальному просторі міста Києва прочитав близько 10 доповідей, відвідав біля ста семінарів. Був активним в приблизно 5 інтелектуальних майданчиків. Також різні проекти (як-от Новий Старт: Стратегія України до 2050 року Фонду Гаврилишина та Студреспубліки). Основні інтелектуальні теми зацікавлення: освіта, педагогіка, історія, філософія, юдаїка, політика, менеджмент, управління, організація, геополітика, психологія, літературознавство тощо.

Як журналіст та публіцист опублікував з два десятки статей та дописів. Основні теми - містика, бізнес-освіта, студентство, освіта та педагогіка.

Музикант-любитель. (фортепіано, закінчив музичну школу). Зараз працюю в Національній Музичній Академії України ім.П.І.Чайковського (екс Київській Консерваторії) інженером, ставлю світло на спектаклі та концерти. Маю з чотири сотні улюблених композиторів та виконавців. Характеризую себе як "той, що вчиться бути професійним слухачем". Найулюбленіші композитори загалом - Бах та Вівальді. З відносно недавніх - Рахманінов, Лятошинський. З нині живучих - Сильвестров, Enya та Дженкінс. З гуртів - Dead can Dance, Серебряная Свадьба, Krless, Ensemble Organum. З народної музики та (квазі)фольку - середньоазійська, хасидська музика, Даха Браха.

Бібліофіл. Маю домашню бібліотеку десь до 10 000 томів. Зокрема, 300 книг з навчання математики, а також юдаїка, філософія, фізика, історія, культурологія, мистецтвознавство. Є багато навчальної мовної літератури (англійська та менше французька). Найбільше - художня література.

Кіно та серіаломан. Подивився за життя більше 1000 фільмів, 100 серіалів (може не повністю). Найулюбленіші: Homeland, Boardwalk Empire, Boss, Battlestar Galactica, Wire і т.д. Улюблені режисерси - Макото, Карвай, Кім Кі Дук, Кітано, Міядзакі, Скорсезе, Спілберг, Коппола і т.д.

Social capital

  • less than 10

Statistics